Aquapark
  • Maya Toitovna
  • Maya Toitovna
  • Maya Toitovna
  • Maya Toitovna
  • Maya Toitovna

Nauka pływania

Regulamin nauki pływania do pobrania tutaj


Pływanie jest tak zdrowe, że większość lekarzy najchętniej przepisywałaby je na receptę. Rozwija cały gorset mięśniowy i usprawnia układ oddechowy, a także jest korzystne dla serca i układu krwionośnego. Sport ten uznawany jest za jeden  z najbezpieczniejszych i najzdrowszych dla naszego organizmu sportów. Ciało w wodzie jest lekkie, więc nie nadwyręża stawów i krążków międzykręgowych. Zajęcia w wodzie wpływają korzystnie nie tylko na kręgosłup. Działają pozytywnie na całe ciało, pomagają zlikwidować tzw. cellulit, ujędrniają skórę, wzmacniają odporność, a ponadto poprawiają koordynację. W Aquaparku można wybrać różne formy nauki pływania, od indywidualnej do grupowej zarówno dla dorosłych jak i dzieci.


Indywidualna nauka pływania:  

Jeśli czujesz, że twoje umiejętności pływackie odstają od grupy możesz nad nimi popracować na indywidualnej nauce pływania z instruktorem. Nauka pływania indywidualna jest prowadzona przez jednego z wybranych przez siebie instruktorów, który poświęca osobie uczącej się 100% czasu, dlatego jest tak bardzo efektywna. Dodatkowym atutem takiej formy nauki pływania jest elastyczność godzin każdego dnia tygodnia, które proponuje osoba chcąca nauczyć się bądź doskonalić  pływanie.  Czas, jakim dysponujesz w ramach tej usługi to 90 min w strefie pływalni. Nauka w wodzie trwa 50 min.
Nauka pływania duet:
Oferta kierowana do dwóch osób, z którymi prowadzi zajęcia na basenie 1 instruktor pływania. W ramach tej usługi osoby dysponują czasem 90 min w strefie pływalni. Nauka w wodzie trwa 50 min. Atutem usługi jest elastyczność godzin rezerwacji instruktora.

Nauka pływania powyżej 3 osób:
Oferta kierowana do trzech i więcej osób, z którymi prowadzi zajęcia na basenie 1 instruktor pływania. W ramach tej usługi osoby dysponują czasem 90 min w strefie pływalni. Nauka w wodzie trwa 50 min. Zaletą usługi jest elastyczność godzin rezerwacji instruktora.

Nauka pływania dla dzieci:
Zajęcia grupowe nauki i doskonalenia pływania dla dzieci od 6 roku życia odbywają się sesjami wg kalendarza roku szkolnego w grupach 2 razy w tygodniu. Z pięciu dostępnych grup od poniedziałku do niedzieli można wybrać jedną, najbardziej dogodną dla dziecka i rodziców. Zajęcia prowadzone są wg ściśle opracowanego programu nauki pływania przygotowanego przez doświadczonego instruktora. Nasza najlepsza kadra instruktorska spełni wszystkie wymogi i doprowadzi do osiągnięcia celu.