Fitness

Instruktorzy

Nasi trenerzy i instruktorzy zadbają o to, abyś od samego początku poczuł się członkiem grupy a jednocześnie realizował swoje indywidualne cele treningowe. W przyjaznej i klubowej atmosferze trening stanowi czystą przyjemność a pomoc i opieka, na którą możesz liczyć ze strony naszych instruktorów to dodatkowa motywacja do ćwiczeń. Możesz także wybrać indywidualne treningi z naszymi doświadczonymi trenerami. Pracownicy Life Health & Fitness to certyfikowani profesjonaliści, którzy wciąż udoskonalają swoje kompetencje aby uczynić Twój program treningowy jeszcze bardziej skutecznym.
 • trainer thumbnail
  Aleksandra
  Treder

  Nieistotne czy jesteś lepszy od innych, najważniejsze byś był lepszy od samego siebie z wczoraj.

  Ola na swoich zajęcia kładzie nacisk na poprawność i technikę wykonywanych ćwiczeń.
 • trainer thumbnail
  Ania
  Pytka

 • trainer thumbnail
  Daniel
  Nowocień

  "Never lose hope"

  Instruktor zajęć Fight Club.W roku 2015 podczas Mistrzostwa Polski ALMMA 99 W Sochaczewie zdobył Vice mistrzostwo Polski w formule PK 66kg.
 • trainer thumbnail
  Ewa
  Minda

  Dziś zrób dla siebie coś, za co podziękujesz sobie w przyszłości.

  Ewa jest zawsze uśmiechnięta i emanuje pozytywną energią motywując innych do działania!
 • trainer thumbnail
  Edyta
  Jabłońska

  Impossible is nothing.

  Absolwentka Zdrowia Publicznego ze specjalnością Body Fitness, instruktor fitness oraz trener personalny. Pasjonatka zdrowego stylu życia a także wszelkiej aktywności fizycznej. Nieustannie doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach i międzynarodowych konwencjach. Jest otwarta, pogodna i pełna entuzjamu, o czym doskonale można się przekonać uczestnicząc w prowadzonych przez nią zajęciach. Nie zabraknie jednak ciężkiego treningu. Jej domeną są zajęcia wzmacniające typu Body Shape, Pump.
 • trainer thumbnail
  Patrycja
  Siwiec

 • trainer thumbnail
  Klaudia
  Kędzia

  Instruktorka Latino Dance

  Klaudia w naszym klubie prowadzi zajęcia FIT DANCE, które charakteryzują się zróżnicowaną muzyką; od latino, rumby i salsy, aż do mocniejszych uderzeń w trakcie elementów wzmacniających.
 • trainer thumbnail
  Norbert
  Starzyński

  Ćwicz i nie poddawaj sie kiedy inni wciąż marzą!

  Norbert certyfikaty uzyskał w Akademii Instruktorów Sportu S4 w Warszawie pod opieką Akopa Szostaka. Ponadto uczestnik Międzynarodowej Konwencji Fitness Eu4ya w Poznaniu oraz absolwent wychowania fizycznego
 • trainer thumbnail
  Milena
  Jarosz

 • trainer thumbnail
  KAMIL
  KOWALCZYK